Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu

GüncelHaberler

DAHA FAZLA


İzmir Su Ürünleri Yetiştiricileri ve Üreticileri Birliğ...

22-26 Mart 2021 tarihleri arasında İzmir Su Ürünleri Yetiştiricileri ve Üreticileri Birliği ile Muğla Kültür Balıkçıları Derneğine bağlı 32 devamı..
T.C. Urla Kaymakamlığı Ziyareti

Yüksekokulumuz yönetimi, T.C. Urla Kaymakamlığına nezaket ziyaretinde bulundular. Yüksekokulumuz Müdürü Prof.Dr. F. Ozan Düzbastılar, Müdür devamı..
Online Mezun Buluşmalarını Gerçekleştirdik.

Kovid-19 küresel salgını nedeniyle yüz yüze yapılamayan mezunlar buluşması, 14-15 Ekim 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak yapıldı. Ege Üniversitesi devamı..
Ankara Üniversitesi Mustafa V. Koç Deniz Arkeolojisi Uy...

Ankara Üniversitesi Mustafa V. Koç Deniz Arkeolojisi Uygulama ve Araştırma Merkezi (ANKÜSAM) personeli ile Kültür ve Turizm Bakanlığı,  Kültür devamı..
Bandırma Onyedi Eylül Universitesi Denizcilik MYO ziyar...

Bandırma Onyedi Eylül Universitesi Denizcilik MYO Müdürü Sayın Doç.Dr. Celil AYDIN, Dr. Öğr.Üyesi Uğur KARADURMUŞ, Dr.Öğr. Üyesi Sabri ALKAN, devamı..
Ege Üniversitesi Kurumsal Akreditasyon Programı Hazırlı...

Ege Üniversitesi Kurumsal Akreditasyon Programı Hazırlık Süreci kapsamında Urla Denizcilik MYO Müdürümüz Prof.Dr. F. Ozan DÜZBASTILAR'ın, akademik ve devamı..
Ege Üniversitesi Online Mezun Buluşması

14 Ekim 2020 tarihinde saat 19.00'da Deniz Ulaştırma ve İşletme Programı mezunlarımız ve 15 Ekim 2020 tarihinde saat 19.00'da da Sualtı Teknolojisi Programı mezunlarımız ile devamı..
Egederin Eğitim Teknesi kara ve deniz sörveylerini geçt...

Yüksekokulumuz eğitim-öğretim faaliyetlerinde kullanılan Egederin Eğitim Teknesi, bakımlarının ardından kara ve deniz sörveylerini geçerek limandaki yerini aldı. devamı..
Profesyonel Sualtıadamları Sınavları ve Takım Muayenele...

Kovid-19 salgını nedeniyle Mayıs ayında yapılamayan Profesyonel Sualtıadamları Sınavları ve takım Muayeneleri yüksek katılımla okulumuz Urla yerleşkesinde başarıyla yapıldı. devamı..
Egederin Dalış Eğitim Teknesi bakım amaçlı karaya alınd...

Eğitim-öğretim ve araştırma faaliyetlerinde kullanılan 10 m boyundaki ahşap Egederin dalış eğitim teknesi bakım-onarım için karaya alındı. Ahşap değişimi, boya, macun, devamı..
NYD Sanayi Dalgıcı Dalış Eğitmeni Sayın Cem DURGUN ve T...

Norveç'ten NYD Sanayi Dalgıcı Dalış Eğitmeni Sayın Cem DURGUN ve Turkuaz Yenilikçi Teknikler Sanayi ve Ticaret A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Mehmet BARLAS, devamı..
Denizde Canlı Kalabilme Eğitimi

Türkiye Yelken Federasyonu ile Yüksekokulumuz arasında yapılan eğitim protokolü kapsamında, 5 Temmuz 2020 tarihinde Urla İskele'de "Denizde Canlı Kalabilme" devamı..
Kariyer Günleri ve Mezunlar Buluşması Sosyal Medya Hesa...

Kovid-19 salgını nedeniyle yüz yüze eğitime ara verdiğimiz ve online eğitimlere devam ettiğimiz bu günlerde, Kariyer Günleri ve Mezunlar Buluşması faaliyetlerimiz, devamı..
Kariyer Günleri

Kariyer Günleri kapsamında Uzakyol Başmühendis Erdem Özer, Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu öğrencilerimizle buluştu. Kendi mesleki deneyimlerini devamı..
Amatör Denizci Belgesi ve Kısa Mesafe Telsiz Operatörü ...

Amatör Denizci Belgesi ve Kısa Mesafe Telsiz Operatörü Sınavları Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu'nda yapıldı. İzmir Liman Başkanlığı tarafından organize devamı..