EGE ÜNİVERSİTESİ

Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Sualtı ve Kıyı Temizliği

Ege Üniversitesi Sualtı Araştırma ve Uygulama Merkezi (SAUM) tarafından çevre konusunda farkındalık yaratmak için organize edilen etkinliğe, okulumuz öğrencileri ve devamı..
Profesyonel Sualtıadamları Sınavları ve Takım Muayenele...

10-13 Eylül 2019 tarihleri arasında Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından oluşturulan komisyonda, İzmir Liman Başkanlığı koordinasyonunda Profesyonel Sualtıadamları devamı..
Tanıtım Günleri ve Bilim Haftası Etkinlikleri...

Ege Üniversitesi Tanıtım Günleri ve Bilim Haftası etkinlikleri 25-26 Nisan 2019 tarihleri arasında gerçekleştirildi. Okulumuz öğrencileri ve görevlilerinin olduğu devamı..
40. Kültür, Sanat ve Spor Şenliği Başladı.

24-26 Nisan 2019 tarihleri arasında planlanan Ege Üniversitesi, 40. Kültür, Sanat ve Spor Şenliği'ne öğrencilerimiz de yoğun ilgi gösterdiler. İlk gün Ege devamı..
Sualtı Teknolojisi öğrencilerimiz deniz altını temizled...

24.04.2019 tarihinde, Deniz Ticaret Odası İzmir Şubesi, TURMEPA İzmir Şubesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı, Urla Kent Konseyi devamı..
Deniz Ulaştırma ve İşletme Programı Öğrencilerimizden L...

Deniz Ulaştırma ve İşletme Programı öğrencilerimiz, Urla Anadolu Lisesi'ni ziyaret ettiler. Liseli öğrencilere, denizcilik eğitimi ile ilgili bilgi verdiler. Topluma hizmet devamı..
Rektörümüz Prof.Dr. Necdet BUDAK'ın Meslek Yüksekokulum...

Ege Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Necdet BUDAK, "Öğrenci Söyleşileri"  etkinlikleri kapsamında Meslek Yüksekokulumuzu ziyaret ettiler. Deniz devamı..
İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Meclis Toplantı...

İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Meclis Toplantısına davetleri üzerine katıldık. Ege Üniversitesi Urla Denizcilik Meslek Yüksekokulu olarak denizcilik eğitimi ve devamı..
Denizci Öğrenci Yetiştirme Projesi

TED İzmir Koleji bünyesinde Denizci Öğrenci Yetiştirme projesi kapsamında kurulan Denizcilik Kulübü öğrencilerinin denizcilik eğitimi 2018-2019 eğitim öğretim devamı..
3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü etkinlikleri kapsamında çeşitli evsel atıklardan oluşturulan kıyafetleri tanıtan engelli çocukların defilesine, Ege devamı..
Liseliler okulumuza yoğun ilgi gösterdiler

Deniz taşımacılığı ve sualtı teknolojilerinin gün geçtikçe önemini artırması, liseli gençlerin de okulumuza ilgi göstermesine neden oluyor. devamı..
Öğrencilerimiz sualtı temizliğinde görev aldılar

Okulumuz Sualtı Teknolojisi Programı'nda okuyan öğrencilerimiz Dünya Çevre Günü etkinlikleri kapsamında sualtı temizliği yaptılar. Liman çevresinde devamı..
Profesyonel Sualtıadamları yeterlik sınavları okulumuzd...

T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, Deniz ve İçsular Düzenleme Genel Müdürlüğü koordinasyonunda yılda iki kez yapılan Profesyonel Sualtıadamları devamı..
Deniz Ulaştırma ve İşletme Programımız akreditasyon sür...

2013 yılında kurulan Meslek Yüksekokulumuz bünyesinde yer alan Deniz Ulaştırma ve İşletme Programı, denetleme sürecini başarıyla tamamlayarak T.C. Ulaştırma ve Altyapı devamı..